Axor , Porcelanosa i Cermag Łódź

Upłynął już miesiąc od ostatniego spotkania w firmie Cermag Łódź, na którym gościły dwie marki AXOR i Porcelanosa. Natłok  zajęć sprawił, że dopiero teraz znalazłem chwilę by coś napisać.A tym bardziej ze już niebawem następne spotkanie. Uczestników spotkania przywitali przedstawiciele gospodarza.

Cermag

 

Armatura łazienkowa Axor Starck emanuje czystością i bezkompromisowością formy. Charakterystyczny uchwyt typu joystick w przypadku baterii umywalkowej jest dostępny w dwóch wariantach – jako klasyczny uchwyt piórkowy i uchwyt typu pin.Także armatura wannowa dostępna jest w dwóch werjach, jednouchwytowej i dwuuchwytowej. Na życzenie dostępne również w wersji do montażu w podłodze. Design baterii i termostatów prysznicowych jest równie minimalistyczny i oferuje mnóstwo aranżacyjnych możliwości.

Axor Axor

 

Ciekawą propozycją jest bateria z wirem wody. Film prezentujący urok baterii poniżej.

[youtube id=”odRkjwMYNkw&index=14&list=PLE2C85D261230C38A”]

Ciekawą propozycją jest również bateria z wymienną wylewką, wystarczy zdjąć górną część i zamontować nową. Szkice nowych wylewek, które mają wejść na rynek w przyszłym roku na poniższym zdjęciu.

Axor

 

Marka Porcelanosa ma w swojej ofercie szeroką gamę płytek, mozajek oraz dekorów w kształcie heksagonów. Warty uwagi jest mega duży format  18 0cm x 30 cm płytki podłogowej dostępny w ofercie.

Kolejne spotkanie już 1.12.2016r 

Porcelanosa Porcelanosa

Porcelanosa Porcelanosa