TARGI WARSAW HOME 2019

Tegoroczne targi Warsaw Home już prawie za nami , nie będę się tu rozpisywał nad wszystkim . Napiszę kilka słów o rozwiązaniach które mi wpadły w oko. Trzeba tam być żeby ogarnąć wszystko …każdy znajdzie coś dla siebie . Kilka słów o targach, jest to chyba 4 edycja targów , które rozwijają się niesamowicie. W pierwszym roku mieściły się w jednej hali. Obecnie targi zajmowały 5 hal podzielonych tematycznie: interior finish& warsaw build, deco & poland desing festiwal, kitchen & dining , selected furniture, selected desing.

Kto był na targach na pewno widział wielu producentów stołów, stolików, ław wykonanych z żywicy z elementami drewna. W tym roku pojawiła się firma znammi , która zmieniła podejście do tego tematu. Na pierwszym zdjęciu stolik z potłuczoną ceramiką z Bolesławca. Ciekawostką jest to że sprzedał się w pierwszych dniach targów.

I jeszcze dwa ciekawe projekty , więcej znajdziecie na stronie znammi.pl

Fajną rzeczą która zwróciła moją uwagę jest schowek na papier toaletowy. Często przy niewielkich łazienkach jest problem z miejscem montażu uchwytu na papier, a jeszcze większy na przechowywanie. System łączący 2 w 1 posiada firma MCJ, który jest montowany najczęściej w stelażu WC , a jest to dość często stosowane rozwiązanie jeśli chodzi o WC.

Fajnym rozwiązaniem w momencie kiedy na topie są wykończenia w stylu loftowym lub indrustialnym są prowadnice do drzwi suwanych które ma w ofercie MANTION POLSKA .To że nadają się do surowego stylu to jedno, ale też mogą być fantastyczną dekoracją w każdym innym pomieszczeniu. Rolki na łożyskach zabezpieczone specjalną powłoką w celu wyciszenia pracy, 25 lat gwarancji:)

I jeszcze propozycja od naszych węgierskich sąsiadów, taki ścienny organizer 🙂 Więcej znajdziecie na plie.hu

Taka ciekawostka od Simens’a:)

DSC_0933

I kilka zdjęć z targów na koniec.