Blaty, szuflady i Mikomax

Kolejne spotkanie w Hurtowni Mikomax  było pod znakiem drewnianych blatów PANMARWOOD i szuflad SEVROLL

 

Panmar Wood – Producent litych podłóg drewnianych, drewnianych podłóg warstwowych oraz płyty klejonej z litego drewna na blaty kuchenne. Domeną firmy jest dąb .

 

 

Płyty dębowe wykonane są z litych lameli drewnianych, łączonych złączem typu mikrowczep. Lamele klejone są na długości i szerokości.  Płyty klejone Panmar wykonane są z litych lameli drewnianych, łączonych złączem typu mikrowczep. Lamele klejone są na długości i szerokości. W efekcie oferujemy produkt niepowtarzalny, zgodny z najnowszymi światowymi trendami w wykańczaniu wnętrz, kładącymi duży nacisk na harmonię z naturą i zastosowanie naturalnych, ekologicznych materiałów. Produkt idealnie komponuje się zarówno z meblami nowoczesnymi, jak i klasycznymi.Jako jedyny producent na rynku, oferujemy Państwu płytę klejoną z twardego litego drewna z technologicznym zabezpieczeniem powierzchni typu PANMARWOOD PROTECTION – zabezpieczenie powierzchni płyty klejonej z litego drewna dające kilkukrotnie trwalszy efekt wykończenia od powierzchni tradycyjnie olejowanych, bez konieczności częstego cyklicznego powtarzania procesu olejowania, oraz będące jednocześnie łatwe w renowacji i utrzymaniu. Wybór płyty klejonej z litego drewna to najbardziej prestiżowy i ekskluzywny sposób wykończenia kuchni, który zapewnia szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

 

Sevroll to oczywiście szafy , jednak na spotkaniu zaprezentowana została nowa szuflada firmy .  Prosty i szybki montaż to główne zalety.  Każdy mógł sprawdzić jak łatwo składa się taką szufladę .  Gościem specjalnym był ambasador marki Dominik Strzelec , znany z programów usterka i odlotowy ogród. 

 

Trzech uczestników którzy najszybciej złożyło szufladę otrzymało nagrody od firmy SEVROLL.