U dewelopera w Poznaniu

U dewelopera w Poznaniu jakaś chwilę temu ogarniałem mieszkanie 47 m2 . Mieszkanie docelowo było przeznaczone pod wynajem dla trzech studentów/studentek .

mieszkanie stan deweloperski

Problem jednak polegał na tym , że największy pokój posiadał aneks kuchenny, co przy trzech osobach było nie do przyjęcia. Bo kto by chciał żeby ktoś wchodząc do kuchni chodził po jego pokoju. Nie pozostało nic innego jak oddzielić aneks kuchenny ścianką działową i stworzyć niezależny pokój i niewielką kuchnię.

Po postawieniu ścianki, zostały zamontowane parapety, przeróbki elektryki, hydrauliki oraz montaż sufitów podwieszanych w całym mieszkaniu. Brak tynkowania na sufitach wymusił montaż z płyty g-k na nich. Zostały obniżone jedynie o grubość profilu , czyli ok 4 cm z płytą . Cały zakres prac to : ułożenie glazury w łazience oraz biały montaż, ułożenie gresu na podłogach, montaż paneli, malowanie , montaż włączników i gniazd , oświetlenia, montaż mebli kuchennych i pokojowych oraz montaż drzwi. Całość wyszła jak na zdjęciach poniżej. Co dla mnie najważniejsze inwestor zadowolony, dodam ,że wszelkie ustalenia odbywały się drogą mailową i telefoniczną pomiędzy Poznaniem a Warszawą.